» Regulamin

Kategorie

Producenci

Kontakt

 • QUICKER
  Chmielna 26
  00-020 Warszawa
  NIP: 743-104-76-71
 • E-mail:sklep@alpinistyczny.pl
 • Telefon500 605 900
 • Godziny działania sklepuPn - Pt: 10 - 18

Systemy płatności

 • Dotpay

Regulamin

1. Właścicielem sklepu internetowego Alpinistyczny.pl jest:

QUICKER Krzysztof Mikiciuk
ul. Chmielna 26
00-020 Warszawa
tel. 500 605 900
NIP 743-104-76-71

zwana w Regulaminie Sprzedawcą.

2. Zamówienia można składać:

 • poprzez sklep internetowy, korzystając z gotowych rozwiązań przygotowanych przez Sprzedawcę,
 • e-mailem: sklep@alpinistyczny.pl

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
4. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu, adresu e-mail oraz danych związanych z wysyłką (dokładny adres).
5. Kupujący posiadający skrzynkę e-mail są informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
7. Sprzedający zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
8. Ceny towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
9. W przypadku braku towaru w magazynie Kupujący jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
10. W przypadku gdy Kupujący jest płatnikiem podatku VAT i chce otrzymać fakturę VAT, powinien o tym fakcie poinformować Sprzedającego z chwilą składania zamówienia.
11. Należność za zamówiony towar Kupujący reguluje:

 • przelewem lub kartą kredytową - bezpośrednio na nasze konto w Banku Zachodnim WBK SA 51 1090 1883 0000 0001 2121 8126 lub za pośrednictwem DotPay.eu - płatności kartami i e-przelewami rozlicza Centrum Rozliczeniowe Dotpay

 • płatnością za pobraniem - u listonosza, na poczcie, u kuriera

12. Przy zamówieniach o wartości 700 zł i więcej, koszty przesyłki pokrywa Sprzedawca czyli my.
13. Oferta ważna tylko na terenie Polski. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką naszych produktów zagranicę - prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki.
14. W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 500 605 900 w godzinach 10 - 18 od poniedziałku do piątku.
15. Sprzedawca zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą Ustawą Kupujący/Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
16. Sprzedawca zobowiązuje się do zachowania danych osobowych wyłącznie dla siebie. Jednocześnie nie będzie ich wykorzystywać w celach reklamowych i innych, które mogłyby naruszać prawa konsumenta.
17. Cenny przedstawione w sklepie internetowym Alpinistyczny.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego. Ceny jak i oferowane produkty mogą ulec zmianie.
18. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie są oryginalne, posiadają wymagane polskim prawem dopuszczenia lub atesty.
19. Wszystkie ceny i promocje dotyczą wyłącznie sklepu internetowego Alpinistyczny.pl

Gwarancje , reklamacje i zwroty
1. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z serwisem importera/producenta, wyszczególnionym w karcie gwarancyjnej lub ze Sprzedawcą.
2. Strony mają prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży w terminie 14 dni od daty zakupu - w zakresie przewidzianym przez Ustawodawcę. Oświadczenie powinno być dokonane w formie pisemnej pod rygorem nieważności. W przypadku braku możliwości złożenia pisemnej formy oświadczenia należy skontaktować się telefonicznie, pocztą elektroniczną lub faksem.
3. W przypadku zwrotów, koszty związane z dostarczeniem do siedziby Sprzedawcy pokrywa Kupujący.

Postanowienia końcowe
1. Składając zamówienie Kupujący akceptuje powyższy regulamin.
2. Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, oraz w przypadku braku porozumienia, obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.
4. Użytkownik ma obowiązek zapoznania się regulaminem. Jeśli go nie zaakceptuje, to powinien zaprzestać korzystania ze sklepu internetowego Alpinistyczny.pl jako Użytkownik i powiadomić o tym fakcie Sprzedawcę, aby usunął jego konto.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
ostatnio oglądane produkty
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).